В Instagram з’явилися функції, що захистять користувачів від цькування та образ

Instagram Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.

У соцмережі Instagram запустили нову функцію на основі штучного інтелекту для боротьби з образами та цькуванням в інтернеті.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії, пише Громадське.

Очікується, що механізм на основі штучного інтелекту попереджатиме користувачів перед публікацією коментаря, що його можуть розцінити як образливий. У компанії відзначили, що на етапах попереднього тестування ця функція спонукала деяких користувачів скасувати або написати менш образливий коментар.

Ще одне нововведення – функція Restrict, яка дає можливість приховати коментарі. Користувач може обмежити коментарі окремих людей, і тоді їх (коментарі) буде видно тільки власникам акаутів, у яких їх залишили, та їхнім авторам. Також такі користувачі не зможуть побачити, коли користувач, який обмежив їм доступ, є в мережі і чи прочитав він приватні повідомлення.

Керівництво Instagram вважає, що ця функція буде корисна тим, хто не хоче блокувати або скаржитися на користувачів, оскільки це може загострити їхні відносини в реальному житті.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFO



Джерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562675057-v-instagram-z-yavilisya-funktsiyi-shcho-zahistyat-koristuvachiv-vid.html”