США перекинули до Сирії додаткові війська, – ЗМІ


До Сирії можуть бути додатково направлені кілька сотень військовослужбовців США для безпечного проведення операції з виведення американського контингенту із країни.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на телеканал CNN, який цитує інформацію джерела в Міністерстві оборони США.

Для транспортування людей та устаткування можуть знадобитися додаткові літаки і вертольоти, а також інші засоби.

За деякими даними, американський контингент у Сирії становить близько 2 тисяч осіб. Вони працюють у тісному контакті із сирійськими демократичними силами. До їх числа входять курдські загони самооборони YPG, які один із членів НАТО — Туреччина — вважає терористичними.

Дещо раніше сенатор-республіканець Ліндсі Грем повідомив, що Трамп уповільнить виведення військ з Сирії, але не назвав термінів.

19 грудня президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати перемогли екстремістське угруповання «Ісламська держава» в Сирії. ЗМІ повідомляли, що США готуються «повністю вивести» свої війська із Сирії. Військовий контингент Сполучених Штатів у Сирії налічує близько двох тисяч людей.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/ssha-perekynuly-do-syriyi-dodatkovi-viyska-zmi-/” Об этом сообщает tp0612.in.ua со ссылкой на СМИ.