Чернівчани вирішили потурбуватися про психічне здоров’я безробітного Каспрука

КаспрукЗ цією метою у Єдиній системі місцевих петицій було зареєстроване звернення з пропозицією до Василя Продана відмовитися від прямих ефірів з кабінету міського голови, адже це може спричинити психічні розлади у знятого за бездіяльність екс-мера Олексія Каспрука. Об этом сообщает solovei.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Пропоную заборонити Продану Василю Сафроновичу знімати стріми у кабінеті міського голови, адже це негативно впливає на психіку та здоров’я Каспрука Олексія Павловича.


Ми мусимо підтримати стан здоров’я екс-мера Чернівців, який і так страждає через безробіття», – йдеться у тексті петиції автором якої є Ярослав Величко.


Відзначимо, що для більшої комунікації з громадою секретар Чернівецької міської ради Василь Продан неодноразово робив стріми під час перевірки якості ремонту доріг, підготовки міста до опалювального сезону, тощо. А чернівчани у коментарях мали змогу висловлювати свої зауваження та робити пропозиції.
Джерело статті: “http://times.cv.ua/2018/12/04/chernivchany-vyrishyly-poturbuvatysya-pro-psyhichne-zdorovya-bezrobitnoho-kaspruka/”