Migration Group знає все про друге громадянство

Migration Group знає все про друге громадянство

Отримання другого громадянства дає свободу пересування по світу, сприяє налагодженню бізнес-контактів, забезпечує сім’ю підприємця запасним аеродромом на випадок непередбачених обставин в рідній країні.

Інвестиційне громадянство — найшвидший спосіб здобуття другої батьківщини. Зараз свій паспорт в обмін на певний вклад в економіку пропонують держави Європи і Карибського басейну. Крім того, існує безліч програм з надання ПМП і ВНП.
Об этом сообщает ВЕСТИ КИЕВА со ссылкой на СМИ.

Самостійно розібратися у великій кількості пропозицій непросто, допомога всім бажаючим оформити статус готова надати компанія Migration Group.

Сфера діяльності Migration Group

Фахівці компанії оформляють ВНП, ПМП і паспорта в 29 країнах світу. Звичайна схема співпраці виглядає наступним чином:

  • Зустріч з клієнтом, уважне вивчення його вимог і можливостей,
  • Спільний вибір найбільш підходящої програми,
  • Підбір і переклад пакету документів для подачі до Комісії,
  • Супровід або уявлення клієнта в Консульстві,
  • Сприяння в підборі нерухомості в обраній країні,
  • Допомога в адаптації за кордоном після отримання статусу.

Найпопулярніші імміграційні програми

Для короткого ознайомлення ми наведемо всі три статуси — громадянство, ПМП, ВНП, і розповімо про основні відмінності та переваги кожного з них. Звертаємо увагу зацікавлених осіб на те, що заявки приймаються від осіб, що документально підтвердили свою благонадійність, а саме — несудимість і законне походження коштів, які мають хороше здоров’я і не перебувають в санкційних списках обраної держави і його безвізових партнерів.

Громадянство

Найбільш популярні європейські програми Мальти і Кіпру зажадають досить серйозних вкладень — € 1,2 і € 2 мільйони відповідно + витрати на оформлення. Інвестувати гроші можна в нерухомість, державні цінні папери, акції підприємств. Кожен проект супроводжується частковим поверненням коштів через 5 років утримання їх на Мальті, і через 3 роки на Кіпрі.

Підданство 5-ти карибських держав можна отримати за значно скромніші кошти — безоплатне пожертвування в економіку — $ 100000 + оформлення. Ці країни також пропонують покупку нерухомого майна, але на це буде потрібно в 2-4 рази більше грошей.

Учасники проектів стають резидентами країни, отримують пільгові преференції і додатковий прибуток за рахунок окупності інвестицій. Новоспеченим громадянам стає доступно вільне відвідування від 130+ країн світу, якісне медичне обслуговування, європейську освіту та інші привілеї. Статус є довічним і передається у спадок.

Постійне місце проживання

Даний статус має багато спільного з попереднім і також не вимагає продовження. Однак резиденти дещо обмежені в правах, зокрема — виборчих. До того ж більшість резидентів за покупку нерухомості мають можливість з часом набути підданство країни при постійному проживанні на її території.

Інвестиційний ПМП доступніший по грошах, так, один з найпопулярніших проектів — Мальтійський, обійдеться претендентам всього в € 250000 тисяч + оформлення, це чверть суми, необхідної за паспорт. Кіпрський і угорський ПМП зажадає півмільйонного вкладення.

ВНП

Вид на проживання — тимчасовий статус, він може супроводжуватися правом на роботу або його відсутністю. Наприклад, «Золота віза» надається забезпеченим громадянам і не передбачає працевлаштування. ВНП вимагає постійного продовження через 1 або 2 роки, але з часом, при виконанні деяких умов, може бути замінений на ПМП, а згодом й на громадянство.

Деякі європейські країни надають дозвіл на проживання при покупці нерухомості, це: Франція, Угорщина, Іспанія, Латвія. Відкриття власного бізнесу стане приводом для здобуття ВНП в Іспанії, Німеччині чи прибалтійських державах.

Migration Group: для нас немає нерозв’язних завдань, є цілі, які ми собі ставимо для виконання!

На правах реклами

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/480226”